Bramki:

1:0 Promień

1:1 Urbański Jędrzej

1:2 Szumny Tomasz

W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Sławomira Gintowta rozegrali mecz 17 kolejki ligowej klasy okręgowej w Krzywiniu z miejscową ekipą Promienia Krzywiń mecz zakończył się wygraną Krobianki 1:2.

Początek niedzielnego meczu w Krzywiniu zdecydowanie lepiej zaczęli gospodarze ponieważ na samym początku gry mieli przewagę co udało im się to przypieczętować bramką na 1:0 promień zdobył bramkę na 1:0 po błędzie naszej defensywy.Stracona bramka wlała w szeregi Krobianki małą frustrację ponieważ nerwów na wodzy nie zdołał opanować K.Jędryczka który dostał Czerwoną Kartkę i Krobski zespół musiał sobie radzić w "10" czerwona karta Krystiana Jędryczki podziałała na drużynę pozytywnie i w drugiej połowie to Krobianka dyktowała warunki co przeistoczyło się w bramki najpierw bramkę na 1:1 zdobył J.Urbański który ładnym uderzeniem pokonał bramkarza kilkanaście minut po bramce wyrównującej Mundka bramkę na 1:2 zdobył T.Szumny który idealnym uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy i jak się potem okazało było to trafienie dające Krobiance jakże ważne 3 punkty.Wygrana cieszy ale styl gry w drugiej części jeszcze bardziej brawa należą się całemu zespołowi który mimo trudności w pierwszej połowie udowodnił że w tej lidze może sprawić nie jedną niespodziankę.