Najbliższa kolejka 1 |
Inne rozgrywki » B-klasa | |||||||||||||||
|
dzisiaj: 212, wczoraj: 173
ogółem: 3 770 421
statystyki szczegółowe
Klasa Trampkarz gr. 3 - Jesień ‘ 2016
Uwaga:
Terminy spotkań w roli gospodarza należy przesłać do biura OZPN Leszno,
do dn. 26.08.2016 r.
Kolejka 1 w dniach 03-09-2016/04-09-2016
ZJEDNOCZENI Pudliszki | - KORONA Piaski | s. g. 11,00 |
WISŁA Borek Wlkp. | - KORONA Wilkowice | s. g. 12,00 |
SZOK BOJANOWO | - KROBIANKA Krobia | 21.09 g. 16,00 |
LUKS Stare Bojanowo | - PKS Racot | n g. 13,30 |
SPARTA Miejska Górka | - PROMIEŃ Krzywiń | n. g. 11,00 |
Kolejka 2 w dniach 10-09-2016/11-09-2016
KORONA Piaski | - PROMIEŃ Krzywiń | n. g. 11,00 |
PKS Racot | - SPARTA Miejska Górka | n. g. 10,00 |
KROBIANKA Krobia | - LUKS Stare Bojanowo |
|
KORONA Wilkowice | - SZOK BOJANOWO | n. g. 10,00 |
ZJEDNOCZENI Pudliszki | - WISŁA Borek Wlkp. | s. g. 11,00 |
Kolejka 3 w dniach 17-09-2016/18-09-2016
WISŁA Borek Wlkp. | - KORONA Piaski | s. g. 12,00 |
SZOK BOJANOWO | - ZJEDNOCZENI Pudliszki | s. g. 15,00 |
LUKS Stare Bojanowo | - KORONA Wilkowice | n g. 13,30 |
SPARTA Miejska Górka | - KROBIANKA Krobia | n. g. 11,00 |
PROMIEŃ Krzywiń | - PKS Racot |
|
Kolejka 4 w dniach 24-09-2016/25-09-2016
KORONA Piaski | - PKS Racot | n. g. 11,00 |
KROBIANKA Krobia | - PROMIEŃ Krzywiń |
|
KORONA Wilkowice | - SPARTA Miejska Górka | n. g. 11,00 |
ZJEDNOCZENI Pudliszki | - LUKS Stare Bojanowo | s. g. 11,00 |
WISŁA Borek Wlkp. | - SZOK BOJANOWO | s. g. 12,00 |
Kolejka 5 w dniach 01-10-2016/02-10-2016
SZOK BOJANOWO | - KORONA Piaski | s. g. 15,00 |
LUKS Stare Bojanowo | - WISŁA Borek Wlkp. | n g. 13,30 |
SPARTA Miejska Górka | - ZJEDNOCZENI Pudliszki | n. g. 11,00 |
PROMIEŃ Krzywiń | - KORONA Wilkowice |
|
PKS Racot | - KROBIANKA Krobia | 5.11 g. 9,15 |
Kolejka 6 w dniach 08-10-2016/09-10-2016
KORONA Piaski | - KROBIANKA Krobia | n. g. 11,00 |
KORONA Wilkowice | - PKS Racot | n. g. 11,00 |
ZJEDNOCZENI Pudliszki | - PROMIEŃ Krzywiń | s. g. 11,00 |
WISŁA Borek Wlkp. | - SPARTA Miejska Górka | s. g. 12,00 |
SZOK BOJANOWO | - LUKS Stare Bojanowo | s. g. 15,00 |
Kolejka 7 w dniach 15-10-2016/16-10-2016
LUKS Stare Bojanowo | - KORONA Piaski | n g. 13,30 |
SPARTA Miejska Górka | - SZOK BOJANOWO | n. g. 11,00 |
PROMIEŃ Krzywiń | - WISŁA Borek Wlkp. |
|
PKS Racot | - ZJEDNOCZENI Pudliszki | n. g. 12,00 |
KROBIANKA Krobia | - KORONA Wilkowice |
|
Kolejka 8 w dniach 22-10-2016/23-10-2016
KORONA Piaski | - KORONA Wilkowice | n. g. 13,30 |
ZJEDNOCZENI Pudliszki | - KROBIANKA Krobia | s. g. 11,00 |
WISŁA Borek Wlkp. | - PKS Racot | s. g. 12,00 |
SZOK BOJANOWO | - PROMIEŃ Krzywiń | s. g. 15,00 |
LUKS Stare Bojanowo | - SPARTA Miejska Górka | n g. 13,30 |
Kolejka 9 w dniach 29-10-2016/30-10-2016
SPARTA Miejska Górka | - KORONA Piaski | n. g. 11,00 |
PROMIEŃ Krzywiń | - LUKS Stare Bojanowo |
|
PKS Racot | - SZOK BOJANOWO | n. g. 12,00 |
KROBIANKA Krobia | - WISŁA Borek Wlkp. |
|
KORONA Wilkowice | - ZJEDNOCZENI Pudliszki | n. g. 11,00 |
|