Aktualności

Blamaż Krobianki w Pudliszkach

• autor: admin, 2015-08-23 08:27

Zjednoczeni Pudliszki 6:1 Krobianka Krobia

W sobotnie popołudnie na stadionie w Pudliszkach odbył się mecz ligowy pomiędzy Zjednoczonymi Pudliszki a Krobianką Krobia podopieczni trenera Romana Gronowskiego od samego początku sobotniego spotkania derbowego umiejętnie ruszyli na nasz zespół i już na początku meczu wyszli na prowadzenie gospodarze bramkę na 1:0 zdobyli po błędzie naszego bloku defensywnego a na listę strzelców wpisał się Dawid Pośpiech chwilę później było już 2:0 bramkę zdobył Daniel Paszek jeszcze przed przerwą kibice Zjednoczonych ujrzeli trafienie swoich zawodników ponownie gola zdobył Daniel Paszek i tym samym gospodarze schodzili na przerwę z jakże korzystnym dla siebie wynikiem 3:0.Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i jedenastka gospodarzy zdobyła kolejne bramki na listę strzelców kolejno wpisywali się Remigiusz Jerszyński Fabian Mikołajczak,Jakub Świerzewski i ponownie Fabian Mikołajczak(bramka samobujcza) po bardzo słabym meczu przegrywamy pierwszy mecz w lidze i miejmy nadzieję że taka gra już się nie powtórzy