LZS KROBIANKA KROBIA - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Korona Piaski Krobianka Krobia
mecz towarzyski
Korona Piaski   Krobianka Krobia
2015-08-01, 17:00:00

Piaski

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Najnowsza galeria

Turniej o Puchar Gminy Krobia
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gustaw99 7
2. mikosz66 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 459, wczoraj: 551
ogółem: 870 715

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Aktualności

Terminarz Rozgrywek

  • autor: admin, 2015-07-30 15:34

Kolejka 1 w dniach 15-08-2015/16-08-2015

KROBIANKA Krobia- BRENEWIA Wijewo

ZJEDNOCZENI Pudliszki- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

KS Ludwinowo- HELIOS Czempiń4

ORKAN Chorzemin- PROMIEŃ Krzywiń

POGOŃ Śmigiel- UKS KANIA Gostyń

SOKÓŁ Kaszczor- RYDZYNIAK Rydzyna

ORLA Jutrosin- WISŁA Borek Wlkp.8

GKS Włoszakowice- SPARTA Miejska Górka

Kolejka 2 w dniach 22-08-2015/23-08-20159

BRENEWIA Wijewo- SPARTA Miejska Górka

WISŁA Borek Wlkp.- GKS Włoszakowice

RYDZYNIAK Rydzyna- ORLA Jutrosin

UKS KANIA Gostyń- SOKÓŁ Kaszczor

PROMIEŃ Krzywiń- POGOŃ Śmigiel

ORKAN Chorzemin- HELIOS Czempiń

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- KS Ludwinowo

ZJEDNOCZENI Pudliszki- KROBIANKA Krobia

Kolejka 3 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

ZJEDNOCZENI Pudliszki- BRENEWIA Wijewo

KROBIANKA Krobia- KS Ludwinowo

ORKAN Chorzemin- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

POGOŃ Śmigiel- HELIOS Czempiń

SOKÓŁ Kaszczor- PROMIEŃ Krzywiń

ORLA Jutrosin- UKS KANIA Gostyń

GKS Włoszakowice- RYDZYNIAK Rydzyna

SPARTA Miejska Górka- WISŁA Borek Wlkp.

Kolejka 4 w dniach 02-09-2015 /środa/ godz. 18,00

BRENEWIA Wijewo- WISŁA Borek Wlkp.

RYDZYNIAK Rydzyna- SPARTA Miejska Górka

UKS KANIA Gostyń- GKS Włoszakowice

PROMIEŃ Krzywiń- ORLA Jutrosin

HELIOS Czempiń- SOKÓŁ Kaszczor

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- POGOŃ Śmigiel

KROBIANKA Krobia- ORKAN Chorzemin

KS Ludwinowo- ZJEDNOCZENI Pudliszki

Kolejka 5 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

BRENEWIA Wijewo- KS Ludwinowo

ORKAN Chorzemin- ZJEDNOCZENI Pudliszki

POGOŃ Śmigiel- KROBIANKA Krobia

SOKÓŁ Kaszczor- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

ORLA Jutrosin- HELIOS Czempiń

GKS Włoszakowice- PROMIEŃ Krzywiń

SPARTA Miejska Górka- UKS KANIA Gostyń

WISŁA Borek Wlkp.- RYDZYNIAK Rydzyna

Kolejka 6 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

BRENEWIA Wijewo- RYDZYNIAK Rydzyna

UKS KANIA Gostyń- WISŁA Borek Wlkp.

PROMIEŃ Krzywiń- SPARTA Miejska Górka

HELIOS Czempiń- GKS Włoszakowice

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- ORLA Jutrosin

KROBIANKA Krobia- SOKÓŁ Kaszczor

ZJEDNOCZENI Pudliszki- POGOŃ Śmigiel

KS Ludwinowo- ORKAN Chorzemin

Kolejka 7 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

ORKAN Chorzemin- BRENEWIA Wijewo

KS Ludwinowo- POGOŃ Śmigiel

SOKÓŁ Kaszczor- ZJEDNOCZENI Pudliszki

ORLA Jutrosin- KROBIANKA Krobia

GKS Włoszakowice- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

SPARTA Miejska Górka- HELIOS Czempiń

WISŁA Borek Wlkp.- PROMIEŃ Krzywiń

RYDZYNIAK Rydzyna- UKS KANIA Gostyń

Kolejka 8 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

BRENEWIA Wijewo- UKS KANIA Gostyń

PROMIEŃ Krzywiń- RYDZYNIAK Rydzyna

HELIOS Czempiń- WISŁA Borek Wlkp.

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- SPARTA Miejska Górka

KROBIANKA Krobia- GKS Włoszakowice

ZJEDNOCZENI Pudliszki- ORLA Jutrosin

KS Ludwinowo- SOKÓŁ Kaszczor

ORKAN Chorzemin- POGOŃ Śmigiel

Kolejka 9 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

POGOŃ Śmigiel- BRENEWIA Wijewo

SOKÓŁ Kaszczor- ORKAN Chorzemin

ORLA Jutrosin- KS Ludwinowo

GKS Włoszakowice- ZJEDNOCZENI Pudliszki

SPARTA Miejska Górka- KROBIANKA Krobia

WISŁA Borek Wlkp.- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

RYDZYNIAK Rydzyna- HELIOS Czempiń

UKS KANIA Gostyń- PROMIEŃ Krzywiń

Kolejka 10 w dniach 10-10-2015/11-10-2015

BRENEWIA Wijewo- PROMIEŃ Krzywiń

HELIOS Czempiń- UKS KANIA Gostyń

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- RYDZYNIAK Rydzyna

KROBIANKA Krobia- WISŁA Borek Wlkp.

ZJEDNOCZENI Pudliszki- SPARTA Miejska Górka

KS Ludwinowo- GKS Włoszakowice

ORKAN Chorzemin- ORLA Jutrosin

POGOŃ Śmigiel- SOKÓŁ Kaszczor

Kolejka 11 w dniach 17-10-2015/18-10-2015

SOKÓŁ Kaszczor- BRENEWIA Wijewo

ORLA Jutrosin- POGOŃ Śmigiel

GKS Włoszakowice- ORKAN Chorzemin

SPARTA Miejska Górka- KS Ludwinowo

WISŁA Borek Wlkp.- ZJEDNOCZENI Pudliszki

RYDZYNIAK Rydzyna- KROBIANKA Krobia

UKS KANIA Gostyń- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

PROMIEŃ Krzywiń- HELIOS Czempiń

Kolejka 12 w dniach 24-10-2015/25-10-2015

BRENEWIA Wijewo- HELIOS Czempiń

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- PROMIEŃ Krzywiń

KROBIANKA Krobia- UKS KANIA Gostyń

ZJEDNOCZENI Pudliszki- RYDZYNIAK Rydzyna

KS Ludwinowo- WISŁA Borek Wlkp.

ORKAN Chorzemin- SPARTA Miejska Górka

POGOŃ Śmigiel- GKS Włoszakowice

SOKÓŁ Kaszczor- ORLA Jutrosin

Kolejka 13 w dniach 07-11-2015/08-11-2015

ORLA Jutrosin- BRENEWIA Wijewo

GKS Włoszakowice- SOKÓŁ Kaszczor

SPARTA Miejska Górka- POGOŃ Śmigiel

WISŁA Borek Wlkp.- ORKAN Chorzemin

RYDZYNIAK Rydzyna- KS Ludwinowo

UKS KANIA Gostyń- ZJEDNOCZENI Pudliszki

PROMIEŃ Krzywiń- KROBIANKA Krobia

HELIOS Czempiń- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

Kolejka 14 w dniach 11-11-2015 /godz. 13,00/

BRENEWIA Wijewo- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

KROBIANKA Krobia- HELIOS Czempiń

ZJEDNOCZENI Pudliszki- PROMIEŃ Krzywiń

KS Ludwinowo- UKS KANIA Gostyń

ORKAN Chorzemin- RYDZYNIAK Rydzyna

POGOŃ Śmigiel- WISŁA Borek Wlkp.

SOKÓŁ Kaszczor- SPARTA Miejska Górka

ORLA Jutrosin- GKS Włoszakowice

Kolejka 15 w dniach 14-11-2015/15-11-2015

GKS Włoszakowice- BRENEWIA Wijewo

SPARTA Miejska Górka- ORLA Jutrosin

WISŁA Borek Wlkp.- SOKÓŁ Kaszczor

RYDZYNIAK Rydzyna- POGOŃ Śmigiel

UKS KANIA Gostyń- ORKAN Chorzemin

PROMIEŃ Krzywiń- KS Ludwinowo

HELIOS Czempiń- ZJEDNOCZENI Pudliszki

JUNA-TRANS Stare Oborzyska- KROBIANKA Krobia

 

 
 
 

Dąbroczanka lepsza od Krobianki w sparingu

  • autor: admin, 2015-07-30 14:31

Krobianka Krobia 0:1 Dąbroczanka Pępowo

bramka dla gości:E.Moryson

Sklad Krobianki:

Szuba(Sobczak),Knapp,Mikołajczak,Weinert,Chudy,Kędziora,D.Naskręt,P.Moryson.

P.Sarbinowski,R.Sarbinowski,Urbański,M.Naskręt

 

Przegrana w sparingu

  • autor: admin, 2015-07-26 13:51

Krobianka Krobia 2:5 Stal Pleszew

Skład Krobianki:

Szuba,Knapp,Mikołajczak,Naskręt,Chudy,D.Naskręt,

Sz.Tomczak,R.Sarbinowski,P.Sarbinowski,

P.Moryson,J.Kędziora,Urbański

 

Archiwum aktualności


Ostatnie spotkanie

 Krobianka KrobiaDąbroczanka Pępowo
Krobianka Krobia 0:1 Dąbroczanka Pępowo
2015-07-29, 19:30:00
Krobia
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe
Krobianka Krobia 2:5 Stal Pleszew
Krobianka Krobia 0:1 Dąbroczanka Pępowo
Korona Piaski Krobianka Krobia

Kalendarium

01

08-2015

sobota

02

08-2015

niedziela

03

08-2015

pon.

04

08-2015

wtorek

05

08-2015

środa

06

08-2015

czwartek

07

08-2015

piątek

Losowa galeria

Turniej o Puchar Gminy Krobia
Ładowanie...

Treningi

Wznawiamy treningi 21 lipca 2015

godzina 18:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty